Dom

Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Z przyjemnością spotkam się z tobą w Junhe, Conny. Dzięki za profesjonalne wprowadzenie lakieru z powłoką cynkową. Wkrótce przetestuję próbkę.

—— GANESH ENTERPRISE

Profesjonalny zespół, rzetelna obsługa, dostawa tak szybko, a my będziemy kontynuować współpracę z firmą łożyskową Junhe !!!

—— Mahyar Tasbihi

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Nasza firma ma trzy bazy przemysłowe: bazę produkcyjną chemikaliów, bazę produkcyjną sprzętu, bazę przetwarzania powłok.

 • OEM / ODM
  Fabryka zajmuje powierzchnię 26653 metrów kwadratowych, budowę warsztatu klasowego, warsztat klasy C, magazyn klasy C, magazyn i inne obiekty pomocnicze. Zaangażowanie ponad 100 rodzajów gatunków chemicznych. Zdolność produkcyjna 11000 ton / rok.


  Najpierw profil produkcji firmy


  1. Warsztaty klasy C
  C, 2 #, 1 # warsztat z 3 #, 7 # czterema liniami produkcyjnymi, z wykorzystaniem zamkniętego sprzętu produkcyjnego, w tym 1 #, 2 #, 3 # produkcja linii po linii i zestaw dwóch w pełni automatycznych linii do napełniania płynem, specyfikacje napełniania od 1L ~ 25L puszka. Składniki są przeprowadzane w oddzielnym zamkniętym obszarze. Zgodnie z wymaganiami różnorodności produktów, centralne pomieszczenie kontrolne linii produkcyjnej klasy C jest wyposażone w różnego rodzaju przyrządy i czujniki, aby utworzyć wiele układów sterowania.


  2. Klasy warsztatów
  Wykonaj warsztat z trzema mieszalnikami szybowymi i szybkosprawną maszyną dyspersyjną, w trzech zestawach po dwa, profesjonalny do wykonywania wszystkich rodzajów farb i lakierów.


  3. Magazyn C
  Powierzchnia zabudowy magazynowej ponad 3300 metrów kwadratowych i posiada strefę pożarową, może służyć do klasyfikacji surowców chemicznych i produktów gotowych.


  4. Magazyn
  Dwa obszary budowy magazynu o powierzchni ponad 1400 metrów kwadratowych i strefy pożarowej mogą być wykorzystywane do kategorii B surowców chemicznych i produktów sklasyfikowanych jako produkty końcowe.


  5. Inne udogodnienia
  Fabryka posiada profesjonalne oczyszczalnie ścieków o zdolności przerobowej 20T / d po oczyszczaniu ścieków jako odzyskiwanej wody do produkcji. Fabryka jest wyposażona w cztery zestawy urządzeń do oczyszczania gazów odlotowych, wszystkie urządzenia do oczyszczania spalin po normach wyładowczych.


  6. fabryka posiada profesjonalny sprzęt do produkcji chemicznej, wysoką wydajność produkcji, stabilne produkty, niezawodną jakość, może szybko spełnić wymagania dotyczące zamówienia.


  Dwa, model OEM
  1, OEM: Changzhou JUNHE Polytron Technologies Inc fabryki chemikaliów do podjęcia działalności przetwarzania różnych chemikaliów. Zapewnić wszystkie surowce, materiały pomocnicze, formułę produkcji chemikaliów, akcesoria, materiały opakowaniowe, produkcję JUNHE zgodnie z wymaganiami klientów, sprzedaż produktów przez klienta, opłatę manipulacyjną JUNHE.


  2, ODM: klient jest zobowiązany do przedstawienia wzoru chemicznego i wymagań dotyczących usług technologicznych, technologii JUNHE w celu zapewnienia wszystkich surowców, akcesoriów, akcesoriów, materiałów opakowaniowych, produktów gotowych w obrocie zagranicznym, Jun zbiera wszystkie koszty materiałowe i opłaty za przetwarzanie . ODM od projektu do produkcji przez technologię JUNHE do uzupełnienia po uformowaniu produktu przez zagraniczne zakupy.


  3, miejsce wynajmu: czerwiec zapewnia miejsce, usługi leasingu sprzętu, klienci w warsztacie produkcji i przetwarzania na. Jun, zbieramy sprzęt budowlany, opłaty za wynajem węgla energetycznego.


  4, usługa marki: Jun od opracowania formuły, rejestracji marki, produkcji i przetwarzania do sprzedaży wszystkich w jednym serwisie. Badania i rozwój oraz sprzedaż przy pełnym udziale w produktach.


  Niezależnie od sposobu współpracy, w pełnym zakresie, aby sprostać potrzebom klienta, od sformułowania B + R, produkcji i sprzedaży, po kompleksową obsługę techniczną i gwarancję obsługi klienta.

 • R & D
  Od samego początku firma Junhe zawsze koncentrowała się na inwestycjach w badania i rozwój oraz rozwoju nowych produktów. W oparciu o potrzeby rynku i klientów, R&D nadal inwestuje w badania i rozwój nowych produktów i procesów. W tym celu firma Junhe utworzyła wielodyscyplinarny zespół badawczo-rozwojowy z komplementarną i profesjonalną kolokacją. Obecnie zespół ma 16 pracowników R&D, w tym 1 lekarza i 3 mistrzów.
  Centrum badawczo-rozwojowe zajmuje powierzchnię około 2500 m2 i posiada kompletne wyposażenie sprzętowe. Wyposażony jest w spektrometr fluorescencji rentgenowskiej UX-720 z dyspersją energii, UV-2454 spektrofotometr UV, system oczyszczania i regeneracji płynu tnącego STARK-I, próżniowy system wykrywania nieszczelności L300i, DH. -HP150B stała komora testowa temperatury i wilgotności, 6-parametrowy tester parametrów wody 6B-2000/24, system do indukcyjnego utwardzania farby grzewczej MacOE-10/380, elektrochemiczna stacja robocza PGSTAT 302F, maszyna do polerowania jonów argonu Ilion697 II sprzęt do testowania i testowania.

  Centrum badawczo-rozwojowe prowadzi również dogłębne i obszerne badania naukowe oraz współpracę techniczną i wymianę z krajowymi instytutami badawczymi, takimi jak Kampus Changzhou Uniwersytetu Hohai, Uniwersytet Normalny w Nanjing oraz Uniwersytet Nauki i Technologii Jiangsu. Jest to zielona baza produkcyjna i badawcza na poziomie prowincji oraz szereg znanych stacji absolwentów uczelni wyższych. GM uzyskała kwalifikacje do testów laboratoryjnych, aw 2015 r. Z powodzeniem przeszła na platformę badawczo-rozwojową na poziomie prowincji - Jiangsu Province wysokiej klasy inteligentne centrum badań technologii inżynierii ochrony środowiska.
  Centrum badawczo-rozwojowe posiada obecnie 8 laboratoriów, które są odpowiedzialne za innowacyjne badania i rozwój materiałów, chemii i inteligentnego sprzętu, koncentrując się na badaniach i rozwoju specjalnych chemikaliów i materiałów. Od momentu powstania, Junhe zdobył łącznie 1 nagrodę na poziomie prowincji, ukończył badania naukowe 12 i autoryzował 44 patenty.

Szczegóły kontaktu
Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. June

Tel: +86 13915018025

Faks: 86-519-85913023

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)